Duş Filtresi Nedir ve Nasıl Çalışır?

Gönderen

Bir duş filtresinin sesi nasıldır: duş suyu için bir filtre. Su tüketim, temizlik vb. İçin güvenli olabilir. Ama duş almak için? Çok değil Cildiniz tahriş olmuşsa ve saçınız sıkıcı geliyorsa. Serinletici bir duş olduğunda. Sudaki belirli maddelerin sonuçlarının altında olacaksınız. İşte duş filtrelerinin oynadığı her yerde. Bu maddelerin cildinize ve saçınıza dokunmasını engellemeye çalışırlar. Mağduriyetle olanlar uygun filtrasyon yolları. Mevcut duş kolunuza bağlı oldukları gibi.

Bu yöntemler, kesin filtreleme ortamını veya ortam kombinasyonlarını kullanır. Tercih edilen KDF (Kinetik Bozunma Akısı) ve GAC ( Granüler Aktif Karbon ). Bu, kirletici maddeleri ayırmaya yardımcı olur. KDF oksidoredüksiyon reaksiyonundan yararlanırken, GAC molekülleri emer ve hapseder.

Kirleticileri ayırmak ve suyu daha güvenli hale getirmek içindir. Araç zamanla gelişir ve hatta duygusal beslenmeyle su kalitesini yükseltmenin bir yolu olur. Cildimizi ve saç durumumuzu hangi kısımlar daha iyi hale getirir? Bu hoş bir değişiklik olabilir.

Örneğin, şimdiki satıcı. AQUABLISS 12-STAGE – Aqua mutluluk 12 aşamalı tekliflerin diğer aşamaları sonucunda önceki en çok satanı devirmeye hazırdı. Suya minerallerle enerji verdiği her yerde. işe yarıyor ve diğer insanlar farkı hissedecek. Aksi takdirde, filtre bu kadar büyük bir vuruş olmazdı.

Duş Filtre Sistemlerinin Cilde ve Saça Faydaları

Duş filtresinin, kişinin cildinin ve saçının durumuna göre birkaç kenarı vardır.

Yeni başlayanlar için, atom numarası 17 azaltma çok önemli bir özelliktir. Duşta, atom numarası 17 sindirim yoluyla alım önceliği oldukça azdır. Ancak, çıkmazdaki 17 numaralı atom gaz şeklini alıp vücudunuza girebilir. Bir kez, burnunuz, gözleriniz ve cildinizle birlikte gerçekte. Çeşitli semptomlara neden oluyor.

Zevk alacağımız bir diğer değerli özellik ise minerallerdir. Su karesindeki çözünür mineraller sindirim yoluyla zararsızdır, hatta bazı ölçülere göre yararlıdır. Ama sabunla yıkadıktan sonra. Ayrıca böyle bir mağduriyet bu su, kimyasal reaksiyonlar meydana gelebilir, saçlarımıza kadar uzanan bir film sabunu kesesi fırlatır. Ayrıca ve cilt, onlara zarar verir ve onları matlaştırır.

Nozul su filtreleri, kullanıcılarına pek çok avantaj sağlar. Buradaki en fazla odak noktası, yapması gereken şeyi yapacak düzgün bir birim elde etmek olmalıdır. Bunu sıraladıktan sonra, duştan zevk alma zamanı.

Bir yorum bırak